ScaryWyrak Napisano 7 Marca 2020 Napisano 7 Marca 2020 (edytowane) Nick: Szachtimus Nick osoby nakładającej kare: Proklin Powód nałożenia kary: Troll Krótki opis sytuacji: Otrzymałem bana w lipcu. Proszę o zdjęcie kary, i oczyszczenie konta do zera. Wznawiam temat z powodu nieaktywności. Coś od siebie: będę grzeczny. Edytowane 7 Marca 2020 przez ScaryWyrak
Developer/owner proklin Napisano 16 Marca 2020 Developer/owner Napisano 16 Marca 2020 Nie dajemy drugiej szansy graczom, którzy zostali zbanowani za trolling. Zwłaszcza, że na swoim koncie masz ponad 200 kar. Apelacja odrzucona. 1
Rekomendowane odpowiedzi