KRISSu73 Napisano 5 Marca 2020 Napisano 5 Marca 2020 (edytowane) Data i godzina zdarzenia: Dnia 3/2.03.20Nick oskarżającego: KRISSu73 Nick oskarżonego: amelinowy,KoloreQ,Limafo Powód napisania skargi: podczas gry na serwerze zgłaszałem wielokrotnie wraz z użytkownikiem Pawex i Kejzolek69 użytkowników z tematu za uprzykrzanie rozgrywki. Problem pojawił się w momencie kiedy zaczęli za nami jeździć,taranować,blokować drogę a następnie prowokować . Próbując zaradzić toksyczności tych graczy napisaliśmy skargi na co w odpowiedzi oskarżeni (nie wszyscy) zostali ukarani. Krążąc po forum i szukając odpowiedzi na inne pytania natknąłem się na skargę napisaną przez amelinowy na mnie i Pawex co jest ewidentnym aktem rozpaczy i złości, w skardze zawarte są filmy które jednoznacznie ukazują ich winę od momentu w którym próbują zablokować nam drogę. W kolejnym filmie autor nie miał odwagi aby dołączyć swojego głosu do nagrania które zostało nagrane w sposób następujący: Ostrzegłem amelinowy o tym że zgłoszę ich zachowanie po czym dołączyłem z użytkownikiem Pawex do kanału głosowego na discodzie w nadziei że któryś z moderatorów do nas dołączy i będę mógł opisać całe zajście. Do kanału głosowego dołączył któryś z oskarżonych (amelinowy bądź/Limfao) po czym zaczął mnie prowokować i rozmowę zakończył słowami : HAHA DAŁEŚ SIĘ NAGRAĆ (czego niestety nie udało mi się nagrać jednak część rozmowy gdzie oskarżony dołączył do kanału już nagrałem i dołączam film do skargi aby administracja sama mogła ocenić czy jego zachowanie było w porządku. Całość zdarzenia wraz z momentem w którym amelinowy rozpoczął tą przepychankę można zobaczyć w filmie który nagrałem w formie humorystycznej oraz sam film jest moją linią obrony przeciwko skardze którą na mnie napisał (oczywiście sam film jest niepubliczny ponieważ nagrywam dla własnej przyjemności)Dowody w postaci logów lub screenshotów: Edytowane 5 Marca 2020 przez KRISSu73 1 2 4 2
ameliniowy Napisano 5 Marca 2020 Napisano 5 Marca 2020 Widać jak ładnie wykrojone nagrania, tak aby tylko pokazać winę czyjąś, a nie min. waszą. Moim zdaniem temat do zamknięcia ponieważ już zostaliśmy ukarani przez Jarekię w dzień, w którym to się wydarzyło.
KRISSu73 Napisano 5 Marca 2020 Autor Napisano 5 Marca 2020 1 minutę temu, ameliniowy napisał: Widać jak ładnie wykrojone nagrania, tak aby tylko pokazać winę czyjąś, a nie min. waszą. Moim zdaniem temat do zamknięcia ponieważ już zostaliśmy ukarani przez Jarekię w dzień, w którym to się wydarzyło. gościu piszesz skargę,podbijasz do mnie w grze i się chwalisz że ją napisałeś a jak widzisz moje mocne argumenty przeciwko tobie to uciekasz xD
ameliniowy Napisano 5 Marca 2020 Napisano 5 Marca 2020 Od tamtego momentu nie wchodzę z tobą w żadne interakcje. Jak widzisz mnie już wszędzie i myślisz że każdy może być mną to jest mi przykro, że ta skarga weszła ci tak mocno na psychikę . Mam nadzieję, że nie będę ci się jeszcze po nocach śnił. Daj sobie 0:06 i zobacz jak mi wymuszasz, a na koniec jak wrzucasz coś jako skargę, daruj sobie tą muzyczkę w tle wraz z 1000 efektów.
KRISSu73 Napisano 5 Marca 2020 Autor Napisano 5 Marca 2020 2 minuty temu, ameliniowy napisał: Od tamtego momentu nie wchodzę z tobą w żadne interakcje. Jak widzisz mnie już wszędzie i myślisz że każdy może być mną to jest mi przykro, że ta skarga weszła ci tak mocno na psychikę . Mam nadzieję, że nie będę ci się jeszcze po nocach śnił. Daj sobie 0:06 i zobacz jak mi wymuszasz, a na koniec jak wrzucasz coś jako skargę, daruj sobie tą muzyczkę w tle wraz z 1000 efektów. a ja właśnie zostałem pochwalony z umiejętności montażowe no wiesz co P.S na początku filmu miałeś czerwone zielone światło na sygnalizacji po przeciwnym kierunku jazdy w którym jechałeś
limfao Napisano 5 Marca 2020 Napisano 5 Marca 2020 Skarga na mnie jak już zostałem ukarany za owe czyny? Miałem 3h bana za utrudnianie rozgrywki, twoja skarga nic nie wnosi.. 1
DragonuS Napisano 7 Marca 2020 Napisano 7 Marca 2020 Wypowiedziałem się w podobnej skardze, uwzględniając tą, nie będę się powtarzać na dwa fronty:
Rekomendowane odpowiedzi