ameliniowy Napisano 4 Marca 2020 Napisano 4 Marca 2020 Data i godzina zdarzenia: 03.03.2020 godz. ok. 23:00 Nick oskarżającego: ameliniowy Nick oskarżonego: KRISSu73 Krejzolek52 Pawex Powód napisania skargi: Brak kary dla oskarżonych. Dowody w postaci logów lub screenshotów: + toxic KRISU na discordzie(rozmowa) Witam, Na początku zacznę, iż (Limafo, ja(ameliniowy), koloreq) zostaliśmy już ukarani przez moderację serwera. Proszę o dokładną weryfikację wideo, oraz o wyciągniecie konsekwencji na graczach oskarżonych Pozdrawiam, Ameliniowy 4
KRISSu73 Napisano 5 Marca 2020 Napisano 5 Marca 2020 Gościu, jeździsz za nami,prowokujesz, blokujesz drogę i taranujesz od kilku dni po czym wrzucasz film na którym wylewasz żale że w końcu ci odpowiedziałem xD Płacz za to że dostałeś zasłużoną karę jest niepotrzebny po prostu naucz się grać nie psując rozgrywki innym, cześć P.S serio wrzuciłeś film pokazujący tą moją TOKSYCZNOŚĆ bez twojego głosu xD? no więc dla osób które obejrzały ostatni film: Kulturalnie poprosiłem moderację o pomoc na kanale głosowym gdzie wbił jeden z graczy z tego filmu i zaczął mnie prowokować po czym powiedział cytuję: NO I DAŁEŚ SIĘ NAGRAĆ ELO TEŻ CIĘ NAGRAŁEM bardzo dojrzałe zachowanie, ja dla odmiany wrzucę całość z twoimi prowokującymi komentarzami 4
Pawex Napisano 5 Marca 2020 Napisano 5 Marca 2020 Elo gościu, po raz, w pewnym momencie piszesz zgłoszenie w którym podajesz, ze mam zioło gdzie tego nie wiedziałeś nawet bo nie miałem, i podałeś fejkowe zgłoszenie. Taranujecie nas przejeżdżacie nie dajecie pograć. Gdy pojechaliśmy już se w inne miejsce wy dalej za nami przyjechaliście. Nie widzę tam, żadnej rzeczy zrobionej przez nas która wymagała by jakieś kary. Tym filmem który wstawiłem, potwierdziłeś to co wtedy robiliście. Tam samo jak Krisuu i krejzol poszli do sklepu to zaczęliście blokować drzwi i to jest zachowania godnego gracza. Mówicie, że jesteśmy Cj i wgl bo jesteśmy, a tak naprawdę sami uważacie sie za nie wiadomo kogo na serwerze. Co to toksyczności Krisa na discordzie, czekaliśmy na jakiegoś administratora czy coś, nagle ty wbiłeś do nas sam zacząłeś coś gadać w naszą stronę i do tego fajna toksyczność jak mówi, ze zabiłeś go i wgl. Pozdro widzę co jak co ale poziomem inteligencji to wy na pewno nie powalacie. 4
DragonuS Napisano 7 Marca 2020 Napisano 7 Marca 2020 dołączam skargę: Zarazem czytając oraz oglądając nagrania, mogę wywnioskować, że wszyscy jesteście sami sobie winni, jeden wyzywa, prowokuje, następny przejeżdża, trzeci czwarty korzysta. Zachowanie naprawdę na niskim poziomie. Według mnie panowie:@KoloreQ taranowanie-DM pojazdem@KRISSu73 prowokacja na voice@limfao @KoloreQ @ameliniowy @Pawex DM rowerem, odwalanie-przeszkadzanie. (taran)@Krejzolek69 @ameliniowy wjazd na komisariat policji, blokowanie zalicza się tak samo. Cytat Na początku zacznę, iż (Limafo, ja(ameliniowy), koloreq) zostaliśmy już ukarani przez moderację serwera.. Kto was ukarał i za co. Panowie macie mi coś jeszcze do powiedzenia? 1
ameliniowy Napisano 7 Marca 2020 Autor Napisano 7 Marca 2020 Ja dostałem prawko na 24h od Jarekii, po czym już kompletnie ochłonąłem. Zgodzę się co do mojego zachowana, które było na kiepskim poziomie, za co najmocniej przepraszam. Mój blok na komisariacie chciałbym usprawiedliwić tym, iż chciałem dla ,,zabawy'' dokonać obywatelskiego zatrzymania.
DragonuS Napisano 16 Marca 2020 Napisano 16 Marca 2020 Brak zainteresowania ze strony oznaczonych, kary rozdane. Temat zamykam.
Rekomendowane odpowiedzi