Skocz do zawartości

Skarga na terorysta


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Data i godzina zdarzenia: 01.03.2020r. 15:26

Nick oskarżającego: BaKuSiEk

Nick oskarżonego: terorysta

Powód napisania skargi: Chciałem wjechać na stanowisko u tunera i zapytać się o cene filtra powietrza do Jugulara. W momencie kiedy terorysta zobaczył, że chce wjechać na stanowisko postanowił mi w tym przeszkodzić. Potem odjechał i sprawdziłem cenę u Alfy ;)

Dowody w postaci logów lub screenshotów:

 

  • Haha 1
  • Jestem za 4
Napisano

@_WirluS_ A, więc tak przeszkadzałem mu ponieważ chciał wykorzystać bug serwera i naprawić sobie auto za darmo i nawet na filmiku jest to pokazane, że wykorzystał tego buga. Chyba większość serwera wie że z takim zepsutym autem nikt nie sprawdzi ile co kosztuje. Pozdrawiam

  • Like 1
  • Haha 1
  • Jestem przeciw 1
Napisano

A w regulaminie jest nawet, że nie można wykorzystywać bugów serwera.

 

 

Napisano (edytowane)

Moim zamysłem nie było to aby wjechać i wykorzystać buga, który naprawia auto tylko to aby sprawdzić filtr powietrza. Więc nie tłumacz się w taki sposób bo zrobiłbyś identycznie gdybym miał naprawione auto. @Alfa Możesz się wypowiedzieć?


Edit: Skąd mogłeś wiedzieć, że akurat mam silnik uszkodzony?

Edytowane przez BaKuSiEk
Napisano

Miałeś karoserie na pomarańczowo i prawie całe auto rozwalone i ty chciałeś zobaczyć ile kosztuje filtr ? nie grasz tu pierwszy dzień, żeby nie wiedzieć, że jak masz tak auto rozwalone to nie zobaczysz co ile kosztuje.

Napisano
Just now, terorysta said:

Miałeś karoserie na pomarańczowo i prawie całe auto rozwalone i ty chciałeś zobaczyć ile kosztuje filtr ? nie grasz tu pierwszy dzień, żeby nie wiedzieć, że jak masz tak auto rozwalone to nie zobaczysz co ile kosztuje.

Co nie zmienia faktu, że Ty nie masz wglądu na to jak jest zniszczone moje auto i nie mogłeś wiedziec, że mój silnik jest zniszczony do tego stopnia. Poza tym gdybym chciał naprawić auto przejechałbym blisko stanowiska zamiast na nie wjeżdzać a ja Ci kilka razy napisalem abyś zjechał ze stano a Ty wyśmiewczo napisałeś "oj to nie sprawdzisz oj"

Napisano

Miałeś całe auto rozwalone drzwi nie miałeś szyb i ty chciałeś sprawdzić ile co kosztuje? Troszku głupie wytłumaczenie :D

Napisano (edytowane)
5 minutes ago, terorysta said:

Miałeś całe auto rozwalone drzwi nie miałeś szyb i ty chciałeś sprawdzić ile co kosztuje? Troszku głupie wytłumaczenie :D

Ludzką rzeczą jest zapomnieć co nie xD Nie raz widziałem jak ktoś przyjeżdza rozwalonym autem i musi jechać naprawić.

Edit: A jak już bronisz się regulaminem to pamiętaj, że w regulaminie jest pkt o utrudnianiu rozgrywki innym.

Edytowane przez BaKuSiEk
  • Haha 2
Napisano

@terorysta otrzymuje kare za utrudnianie podczas gry.
@BaKuSiEk ostrzegam cię, aby nie wjeżdżać już więcej uszkodzonym pojazdem na Tunera.

Skargę zamykam oraz przenoszę do archiwum.

  • Like 2
  • Thanks 3
  • DragonuS zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...