Skocz do zawartości

Logowanie


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Witam 

Nie mogę się zalogować na serwer wpisuje swój Nick,hasło  klikam zaloguj kręci się zębatka po chwili przestaje I nic się nie dzieje co jakiś czas znika też panel logowania na kilka sekund. Wczoraj normalnie grałem A dzisiaj nie mogę,proszę o szybką pomoc z moim problemem 

Napisano

Witaj a czy problem też występuje, gdy jest mniej os na serwerze?
Oraz pytanie odnośnie do tego, czy problem jeszcze występuje.

Napisano

Problem jeszcze czasami występuje,muszą się załadować wszystkie tekstury żebym mógł się zalogować a mnie dosłownie na 1 sekundę wyrzuca znika panel logowania i pojawia się I tekstury ładują się od nowa 

Napisano

Na temat tego problemu mogę ci szczerze powiedzieć, że nie jesteś jedyny, są osoby z tym samym problemem, jest on spowodowany poprzez Rage.

U niektórych pojawia się to częściej, to jest różnie od internetu sprzętu itd.

 

Napisano

Właśnie u mnie ostatnio się prawie wogole nie pojawia. Dziękuję za odpowiedź

Napisano

Nie ma za co dziękować 😄 ważne, aby problem się już nie pojawiał, miłego dnia.

Temat uznaje za rozwiązany, zamykam oraz przenoszę do archiwum.

 

  • DragonuS zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...