Skocz do zawartości

Skarga na kery..


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Data i godzina zdarzenia: 21.02.2020 19:40

Nick oskarżającego: Routerek

Nick oskarżonego:  kery..

Powód napisania skargi: taranowanie i wpychanie się na mechu

Dowody w postaci logów lub screenshotów:

  • Confused 1
  • Jestem za 2
Napisano (edytowane)

Pojazdy które staranowałem były dla mnie niewidzialne. Na filmiku dobrze widać, że przebijam się przez nie bez żadnego problemu. Tyle ode mnie.

Edytowane przez kery..
  • Jestem za 3
  • Jestem przeciw 4
Napisano

Jak najbardziej na filmie widać, że nie widziałeś tych pojazdów, jednak nie możesz zawsze się tym usprawiedliwiać. Jest to pierwsza taka sytuacja zgłoszona na forum, jednak nie pierwszy raz miało to miejsce na serwerze. Mimo tego, że masz świadomość tego, iż nie wyrabia Ci komputer i nie doczytują się pojazdy/gracze, to nie robisz z tym nic.

Jako ostrzeżenie zabieram prawo jazdy kat. B na 24h. Na przyszłość podjeżdżając w miejsce, w którym może być dużo graczy po prostu zwolnij kawałek przed i daj szansę swojemu komputerowi ich doczytać.

  • Thanks 1
  • Jestem przeciw 1
  • Herwi zamknął ten temat
Napisano

Za wyśmiewczą reakcję kara zostaje przedłużona do 3 dni. Najwidoczniej nie umiesz zmienić podejścia ;)

  • Like 1
  • Thanks 3
  • Haha 1
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...