xkuba Napisano 18 Lutego 2020 Napisano 18 Lutego 2020 (edytowane) Nick: xkuba Nick osoby nakładającej kare: ---- Powód nałożenia kary: ---- Krótki opis sytuacji: znajomy dosał bana , po wyjściu z servera już nie mogłem wrócić bo miałem bana , mam 2 komputery na 2 mój brat coś grał na serverze, ip mam zmienne Dowody: Coś od siebie: chciałbym pograć na serverze jeszcze. Edytowane 18 Lutego 2020 przez xkuba
Rekomendowane odpowiedzi