Matrix436 Napisano 17 Lutego 2020 Napisano 17 Lutego 2020 (edytowane) Data i godzina zdarzenia:15.02.2020 okolice 22 Nick oskarżającego: Matrix436 Nick oskarżonego: X_Speeryo_X Powód napisania skargi: kradzież plonów z organizacyjnego moombeama/utrudnianie rozgrywki. Gdy byłem w moombeamie Speeryo podbiegł do auta i zabrał mi 40 plonów po czym uciekł i nie chciał oddać po czym odszedł z organizacji. Dowody w postaci logów lub screenshotów: Edytowane 17 Lutego 2020 przez Matrix436 1 1
Herwi Napisano 17 Lutego 2020 Napisano 17 Lutego 2020 @X_Speeryo_X masz 24 godziny na ustosunkowanie się do skargi.
Matrix436 Napisano 18 Lutego 2020 Autor Napisano 18 Lutego 2020 Nie tylko mi musisz oddać bo 07.02.2020 oscamowałeś też jednego gościa niestety nie ma żadnego dowodu ale moim zdaniem dla takich jak ty nie ma miejsca na tym serwerze. Najpierw pewni siebie bo myślą że nie masz na ich żadnego dowodu a jak co do czego przyjdzie to pisze "dam ci 20 suszu za te 40" piszesz tylko po to żeby uniknąć konsekwencji ze swojego czynu, mi nie zależy na odzyskaniu tych 40 plonów tylko na konsekwencjach twojego postepowania. 1
Herwi Napisano 18 Lutego 2020 Napisano 18 Lutego 2020 @Matrix436 proszę Cię o umożliwienie @X_Speeryo_X oddanie skradzionych plonów.
Matrix436 Napisano 18 Lutego 2020 Autor Napisano 18 Lutego 2020 Mogę przyjąć choć już mi na tym kompletnie nie zależy . @Herwi jakoż iż ty rozpatrujesz tą sprawę czy była by możliwość nadania rangi oszust graczowi @X_Speeryo_X i pracę społeczne jako nauczka na następny raz jakby takie coś miał zrobić bo jak byliśmy z osobami z organizacji to się bardzo na niego wkurzylismy bo nie chciał oddać i jeszcze nam nie odpisywał na żadne wiadomości czy to na fivelifie czy na discordzie . Więc jeszcze raz prosiłbym o nadanie mu rangi oszusta bo tak nie robi normalny gracz który nie szuka spiny z innymi graczami.
Matrix436 Napisano 18 Lutego 2020 Autor Napisano 18 Lutego 2020 @Herwi oddał przed chwilą ale niesmak do tego gracza pozostał nic mu nie zrobilem a on takie rzeczy robi ludziom 1
_WirluS_ Napisano 19 Lutego 2020 Napisano 19 Lutego 2020 Skoro się dogadaliście i doszliście do porozumienia skargę zamykam i przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi