BaKuSiEk Napisano 16 Lutego 2020 Napisano 16 Lutego 2020 Nick: BaKuSiEk Nick osoby nakładającej kare: Proklin Powód nałożenia kary: Cwaniactwo/Cwaniakowanie Krótki opis sytuacji: Wczoraj gdzieś ok. godz 14 dostałem warna za napisanie tego co dam na dole jako dowód. A potem bana na tydz. od proklina, którego ss'a nie mam bo na konto wejść nie mogę ponieważ mam bana. Dowody: Coś od siebie: Na ogół jestem osobą spokojną ale wczoraj uległem emocjom. Z tego miejsca chciałbym przeprosić RacheT'a za swoja zachowanie względem jego oraz Proklina. Przepraszam również za napisanie skargi na RacheT'a która była bezsensowna. Od samego początku to "fu" nie miało mieć znaczenia ani wulgarnego ani obraźliwego, nie w tym celu to pisałem. Czasami po prostu zagadki są trudne i jeśli chodzi o "opłacalność" to lepiej śmignąć w 30minutek kurs mułem czy coś. W takim sensie napisałem to 500$ fu. Apelacje swoją motywuję tym iż to jest mój pierwszy ban na serwie od 3 tyg ciągłego grania i 2 warn. Jeszcze raz przepraszam każdego kto poczuł się urażony i obiecuję poprawę. 2 6 13
Herwi Napisano 18 Lutego 2020 Napisano 18 Lutego 2020 Rozumiem jednorazowy wybryk, jednak ostrzeżenie czy wyciszenie niczego Cię nie nauczyło. Ban na 7 dni (do soboty, 22 lutego 2020 14:22:10) jak najbardziej słuszny. Może warto podczas przymusowej absencji zmienić nastawienie? Apelacja odrzucona. 1
Rekomendowane odpowiedzi