Enchanted Napisano 14 Lutego 2020 Napisano 14 Lutego 2020 Nick: Enchanted Nick osoby nakładającej kare:Nie wiem, , ponieważ jest napisane że nie mogę wejść na serwer bo mam aktywnego bana,i tyle ale nie ma napisane od kogo. Powód nałożenia kary: Utrudnienianie rozgrywki graczom. Krótki opis sytuacji: A więc tak:Jechałem sobie vmaxem skuterem i chciałem skręcić w mirror park do przechowywalni, niewyrobiłem, i walnąłem w jakiegoś typa tak, że wpadł do stawu. Dowody: - Coś od siebie: Proszę o zdjęcie bana, żałuję tego co zrobiłem,nie zrobiłem tego specjalnie,obiecuję że taka sytuacja się nie powtórzy. 1
RacheT Napisano 14 Lutego 2020 Napisano 14 Lutego 2020 Jeden temat wystarczy. Czekaj cierpliwie na rozpatrzenie apelacji.
Rekomendowane odpowiedzi