Skocz do zawartości

mikigamerq ukarany przez Wirlus_


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick:  mikigamerq

Nick osoby nakładającej kare: @_WirluS_

Powód nałożenia kary:  Taranowanie

Krótki opis sytuacji:  Stałem pod komenda i chcialem wyjechac , nie zauważyłem gracza @Budyn skrecajacego w strone komendy. Po najechaniu na tego gracza przeprosiłem go i chciałem dać pieniądze na naprawe bądz mu sam naprawic bo mam mecha . Po 5 sec dostałem prawko od gracza @_WirluS_ na 3 godziny. 

Dowody: jedynym dowodem jest osoba ktora ze mna tam była pod komisariatem i gracz ktorego najechałem. @Budyn

 

Coś od siebie:  Nie zrobiłem tego specjalnie , jest dzienne do zrobienia sprowadzanie  x3 . Chciałbym odzyskać prawko bo nie czuje sie zbytnio winny   a nie chce zeby mi dni zadan dziennych przepadły. 

Edytowane przez mikigamerq
  • Like 1
Napisano

Apelację odrzucam. Kara została nałożona automatycznie według taryfikatora, taranowałeś @Natalyaaa pod komendą, to nie wyglądało na przypadkowe kare odczekasz.

Apelacje zamykam i przenoszę do archiwum 

  • _WirluS_ zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...