Skocz do zawartości

Enchanted ukarany przez nie wiem, ponieważ jest napisane że nie mogę wejść na serwer bo mam aktywnego bana,i tyle ale nie ma napisane od kogo


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick: Enchanted

Nick osoby nakładającej kare:Nie wiem, , ponieważ jest napisane że nie mogę wejść na serwer bo mam aktywnego bana,i tyle ale nie ma napisane od kogo.

Powód nałożenia kary: Utrudnienianie rozgrywki graczom.

Krótki opis sytuacji: A więc tak:Jechałem sobie vmaxem skuterem i chciałem skręcić w mirror park do przechowywalni, niewyrobiłem, i walnąłem w jakiegoś typa tak, że wpadł do stawu.

Dowody: -

Coś od siebie: Proszę o zdjęcie bana, żałuję tego co zrobiłem,nie zrobiłem tego specjalnie,obiecuję że taka sytuacja się nie powtórzy.

Edytowane przez Enchanted
Napisano

To ja dodam coś od siebie. Nie pierwsza Twoja sytuacja, że coś takiego zrobiłeś, taranowałeś mnie kurierem kiedy ja stałem na poboczu RatLoaderem.

Tu dowodzik:
https://youtu.be/aHfYeFB-jW8

  • Jestem przeciw 1
Napisano
2 godziny temu, BaKuSiEk napisał:

https

Szkoda tylko że na dowodzie wyraźnie widać że stoisz na środku drogi i blokujesz przejazd,nie mówiąc już o tym że wcześniej  specjalnie hamowałeś przede mną tak abym w ciebie wjechal, wyzywaleś mnie itd.A potem jak chciałem odnieść paczkę do domu tak we mnie wjechałes ze mnie zabiłeś.Pozdro

  • Haha 1
  • Herwi zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...