Enchanted Napisano 12 Lutego 2020 Napisano 12 Lutego 2020 (edytowane) Nick: Enchanted Nick osoby nakładającej kare:Nie wiem, , ponieważ jest napisane że nie mogę wejść na serwer bo mam aktywnego bana,i tyle ale nie ma napisane od kogo. Powód nałożenia kary: Utrudnienianie rozgrywki graczom. Krótki opis sytuacji: A więc tak:Jechałem sobie vmaxem skuterem i chciałem skręcić w mirror park do przechowywalni, niewyrobiłem, i walnąłem w jakiegoś typa tak, że wpadł do stawu. Dowody: - Coś od siebie: Proszę o zdjęcie bana, żałuję tego co zrobiłem,nie zrobiłem tego specjalnie,obiecuję że taka sytuacja się nie powtórzy. Edytowane 12 Lutego 2020 przez Enchanted
BaKuSiEk Napisano 13 Lutego 2020 Napisano 13 Lutego 2020 To ja dodam coś od siebie. Nie pierwsza Twoja sytuacja, że coś takiego zrobiłeś, taranowałeś mnie kurierem kiedy ja stałem na poboczu RatLoaderem. Tu dowodzik: https://youtu.be/aHfYeFB-jW8 1
Enchanted Napisano 13 Lutego 2020 Autor Napisano 13 Lutego 2020 2 godziny temu, BaKuSiEk napisał: https Szkoda tylko że na dowodzie wyraźnie widać że stoisz na środku drogi i blokujesz przejazd,nie mówiąc już o tym że wcześniej specjalnie hamowałeś przede mną tak abym w ciebie wjechal, wyzywaleś mnie itd.A potem jak chciałem odnieść paczkę do domu tak we mnie wjechałes ze mnie zabiłeś.Pozdro 1
Rekomendowane odpowiedzi