TigerUltra Napisano 11 Lutego 2020 Napisano 11 Lutego 2020 chciał bym się odwołać od kary ponieważ wywaliło mnie z gry i po tym czasie wszedłem ponownie do gry i jak miałem odstawić auto jak nie mogłem wejść do auta ponownie macie system kiedy gracz był kiedy nie było go i ze w ciągu 2-5 minut wszedłem do gry i proszę o usuniecie tej kary jak nie było z mojej winny to , z poważaniem TigerUltra 2
DragonuS Napisano 11 Lutego 2020 Napisano 11 Lutego 2020 Temat bez Wzoru, zamykam oraz przenoszę do archiwum. Apelacje niezgodne ze wzorem, będą USUWANE.
Rekomendowane odpowiedzi