Skocz do zawartości

Po skończeniu pracy i zle parkowanie


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

chciał bym się odwołać od kary  ponieważ wywaliło mnie z gry i po tym czasie wszedłem  ponownie do gry i jak miałem odstawić auto jak nie mogłem wejść do auta  ponownie  macie system kiedy gracz był kiedy nie było go  i ze w ciągu 2-5 minut  wszedłem do gry i proszę o usuniecie tej kary jak nie było z mojej winny to , z poważaniem TigerUltra

  • Haha 2
Napisano

Temat bez Wzoru, zamykam oraz przenoszę do archiwum.

 

Apelacje niezgodne ze wzorem, będą USUWANE.

  • DragonuS zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...