Skocz do zawartości

Problem z logowaniem/panelem logowania


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Witam,

około 2 lata temu (na samym starcie serwera) rozpocząłem grę na tym serwerze. Z racji braku czasu przestałem grać w GTA. Ostatnio jednak nabrałem chęci i chciałem sprawdzić jak rozwinął się serwer oraz co nowego spotkam na nim. Podczas próby logowania się na serwer wyskakują mi 3 komunikaty dotyczące łączenia się na serwer, rozpoczęcia pobierania oraz zakończenia pobierania. Po tym ostatnim panel logowania restartuje się oraz pojawia na nowo. Z tego co widziałem kilka osób również miało ten problem, lecz nigdzie nie znalazłem sensownej odpowiedzi na temat rozwiązania tego błędu. Uprzedzając pytania, zmieniałem hasło, logowałem się nim na forum oraz do panelu + logowałem się tymi samymi danymi do aplikacji mobilnej w której znalazłem wszystkie informacje o mojej grze sprzed 2 lat. Dodam również, że panel rejestracji nie działa tak samo jak panel logowania i wyskakuje ten sam błąd.

SS z błędów/komunikatów:

image.png.4dc40dddc4bcda82b9e53e34207337aa.png

 

Życzę wszystkim miłego dnia/wieczoru. Z góry dziękuje za pomoc.

Napisano

Łączysz się poprzez direct Connect? Adres: s1.fivelife.pl:22005

Próbowałeś zrobić Re instalacje Rage czy to coś pomoże?

  • 2 lata później...
Napisano

Z powodu braku aktywności tematu.

Zamykam i przenoszę do archiwum.

  • Arrow zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...