maks0610 Napisano 8 Lutego 2020 Napisano 8 Lutego 2020 Cześć dostałem bana niesłusznie ponieważ byłem na giełdzie samochodowej i mój kolega zaczął wyzywać policje a ja z nim siedziałem w aucie i jeszcze mi mama weszla do pokoju xd i kazała kończyć wiec musiałem wyłączyć kompa i wg nie wyzywałem policji czy da się jakoś usunąć bana ?
DragonuS Napisano 8 Lutego 2020 Napisano 8 Lutego 2020 Brak wzoru błędny dział, takie sprawy załatwiamy w dziale apelacje od kar. Temat zamykam i przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi