xDalmi Napisano 3 Lutego 2020 Napisano 3 Lutego 2020 Data i godzina zdarzenia: 03.02.2020r. ok. 17:45 Nick oskarżającego: xDalmi Nick oskarżonego: BuZZarD Powód napisania skargi: Ciągłe taranowanie (te dwa filmy to tylko początek góry lodowej) Dowody w postaci logów lub screenshotów: 5 1
BuZZarD Napisano 4 Lutego 2020 Napisano 4 Lutego 2020 Witam,Na pierwszym filmiku co najwyżej widać lekkie przepchnięcie co spowodowane jest przez błąd Serwera/RageMP przez który nasze auta stają się niewidoczne dla innych graczy. (Oczywiście mogło to być klasyczne desynchro, przez które nie zwolniłem uderzając w twoje auto. Drugi filmik udowadnia, że wina nie leży po mojej stronie).Na drugim filmiku można spostrzec, że nie siedzisz w Sentinelu Classic i przebijam się przez niego bez żadnego zatrzymania. Po uderzeniu w Fagaloe która stała nieopodal zwolniłem przez kolizję z tym oto pojazdem który był dla mnie widoczny.Podsumowując absolutnie nie widziałem Ciebie ani twojego auta. Chciałbym również dodać, że jedynym sposobem na naprawienie tego problemu jest przeładowanie twojego auta w przechowywani, aby było ono widoczne przez osoby trzecie. Stwierdzam, że skarga jest pisana "na siłę" i niczego nie udowadnia. Pozdrawiam, BuZZarD. 4
DragonuS Napisano 4 Lutego 2020 Napisano 4 Lutego 2020 @xDalmi Niestety patrząc na nagrania załączone, nie jestem w stanie na 99% stwierdzić czy było to działanie celowe, czy spowodowane poprzez desynchro. 50/50 Jednak chciałbym @BuZZarD cię pouczyć o tym że doki to nie tor do driftu, przy następnych skargach tego typu już nie będzie pouczenia z mojej strony. Niestety Rage nie posiada dobrej synchronizacji, o tym wiemy wszyscy, lecz przy wielokrotnych przypadkach tego typu nie przyjmujemy wytłumaczenia dotyczącego synchronizacji. Temat zamykam, przenoszę do Archiwum oraz ostrożniej następnym razem @BuZZarD 2 1
Rekomendowane odpowiedzi