Skocz do zawartości

Problem z odpaleniem GTA V


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Gdy odpalam gta 5 wyskakuje mi to "nie można uruchomic gta5.exe z powodu braku uprawnień w katalogu biblioteki gier. Usuń wszelkie ustawienia trybu zgodności lub spróbuj uruchomić grę jako administrator." Odpalam gierkę przez administratora, tez nie działa, zgodność usunąłem, też nie działa.

Edytowane przez KubiXYZ
Napisano

Rozumie, że wog Gta nie działa? Pewny, że masz wszystkie sterowniki? Kłopot jest spowodowany przez PC, prawdopodobnie coś masz namieszane w systemie.

reinstall gta nie pomaga?

  • 2 lata później...
Napisano

Z powodu braku aktywności tematu.

Zamykam i przenoszę do archiwum.

  • Arrow zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...