KubiXYZ Napisano 1 Lutego 2020 Napisano 1 Lutego 2020 (edytowane) Gdy odpalam gta 5 wyskakuje mi to "nie można uruchomic gta5.exe z powodu braku uprawnień w katalogu biblioteki gier. Usuń wszelkie ustawienia trybu zgodności lub spróbuj uruchomić grę jako administrator." Odpalam gierkę przez administratora, tez nie działa, zgodność usunąłem, też nie działa. Edytowane 1 Lutego 2020 przez KubiXYZ
DragonuS Napisano 3 Lutego 2020 Napisano 3 Lutego 2020 Rozumie, że wog Gta nie działa? Pewny, że masz wszystkie sterowniki? Kłopot jest spowodowany przez PC, prawdopodobnie coś masz namieszane w systemie. reinstall gta nie pomaga?
Arrow Napisano 17 Listopada 2022 Napisano 17 Listopada 2022 Z powodu braku aktywności tematu. Zamykam i przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi