Skocz do zawartości

Rambuś ukarany przez Jarekia


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick: Rambuś

Nick osoby nakładającej kare:Jarekia

Powód nałożenia kary: vdm

Krótki opis sytuacji: Jechałem z kolegą z organizacji xlsem środkiem drogi na rowerze jechał gracz cygank chciałem go ominąć z prawej strony ale wyjechał mi tam ktoś mulem ja nie zdążyłem ominąć gracza cygank i w niego wjechałem.

Dowody: 

Coś od siebie: Gracza Cygank nie miałem jak przeprosić, ponieważ mam mute na chat.Jeśli gracz pracował na jakiejś pracy i stracił pieniądze za to mogę mu oddać te pieniądze. Chciałbym odzyskać moje prawo jazdy na kat.B bo bez tego ciężko jest funkcjonować w pełni na serwerze.

Edytowane przez Rambuś
  • Like 2
Napisano (edytowane)

Widziałem, że masz muta, dlatego odblokowałem cię na discordzie, bo myślałem, że przeprosisz. Tego jednak nie doczekałem się, więc wysłałem filmik dla moderatora "jarekia" w którym widać jak jedziesz pod prąd i potem celowo skręcasz na mój pas. Myślę, że to i tak jest łagodna kara, po banie nadal nie poprawiłeś swego zachowania.

Edytowane przez CyganK
  • Like 1
Napisano

Jechałem swoim pasem a ty sobie jechałeś środkiem drogi na rowerze i nie zdążyłem cie ominąć bo ktoś mi wyjechał mulem

Napisano

Kara minęła temat zamykam i przenoszę do działu Archiwum

  • DragonuS zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...