SierakSadzi Napisano 29 Stycznia 2020 Napisano 29 Stycznia 2020 Nick: Benyk Nick osoby nakładającej kare: Nieznany Powód nałożenia kary: Bugowanie Dm Krótki opis sytuacji: Wczoraj około godziny 00:30 przez przypadek (nie wiem nawet jak) uderzyłem kumpla na magazynie 10 min później zebrałem bana... Dowody: Dowodów nie ma bo wiem na czym polega problem Coś od siebie: Lecz prosił bym o rozpatrzenie tej sprawy gdyż wiem że zbugowałem dm ale dalej nie wiem jak...żałuję że zbugowałem i obiecuję że taka sprawa już się nie powtórzy ani razu jeszcze raz przepraszam
_WirluS_ Napisano 29 Stycznia 2020 Napisano 29 Stycznia 2020 (edytowane) Zrobiłeś to celowo oraz umyślnie uderzyłeś dwa razy na mirror park gracza @burza24 dodatkowo obciążasz samego siebie pisząc, że uderzyłeś kolegę na magazynie , to nie jest wytłumaczenie, że nie zrobiłem to przypadkiem i nie wiedziałem jak, kare odczekasz. Apelacje zamykam i przenoszę do archiwum. Edytowane 29 Stycznia 2020 przez _WirluS_
Rekomendowane odpowiedzi