BaKuSiEk Napisano 28 Stycznia 2020 Napisano 28 Stycznia 2020 Nick: BaKuSiEk Nick osoby nakładającej kare: DragonuS Powód nałożenia kary: Toksyczność Krótki opis sytuacji: No ogólnie to dostałem warna za to co napisałem na dole i zacząłem na czacie się z tego śmiać. Chłop się zapytał gdzie jest diller i odpisałem mu, że na komendzie, złapali go i dostał warna Dowody: Ss'y na dole Coś od siebie: Nie uważam, że śmianie się z tej sytuacji było w jakikolwiek sposób toksyczne, jedyna rzecz jaka była toksyczna to gracze piszący w stosunku do mnie 2
DragonuS Napisano 29 Stycznia 2020 Napisano 29 Stycznia 2020 Mute było słuszne, tym bardziej że wolałeś dalej prowadzić konwersacje, mimo że May i ja napisaliśmy że koniec tematu, odnosząc się do twoich załączonych SS to nie wszystko. Mam nadzieję, że była to przestroga dla ciebie i więcej się to już nie powtórzy, Karę cofam. Temat zamykam i przenoszę do Archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi