BaKuSiEk Napisano 28 Stycznia 2020 Napisano 28 Stycznia 2020 Data i godzina zdarzenia: gdzieś ok. 18:40 Nick oskarżającego: BaKuSiEk Nick oskarżonego: Sq0liX Powód napisania skargi: Obraził mnie w sposób załączony na screenshocie
Sq0liX Napisano 28 Stycznia 2020 Napisano 28 Stycznia 2020 rzeczownik, rodzaj męskoosobowy (1.1) komiczna postać w dawnej krotochwili (1.2) przen. pogard. ktoś zachowujący się niepoważnie, bez godności
BaKuSiEk Napisano 28 Stycznia 2020 Autor Napisano 28 Stycznia 2020 12 minutes ago, Sq0liX said: rzeczownik, rodzaj męskoosobowy (1.1) komiczna postać w dawnej krotochwili (1.2) przen. pogard. ktoś zachowujący się niepoważnie, bez godności
BaKuSiEk Napisano 28 Stycznia 2020 Autor Napisano 28 Stycznia 2020 No i jeszcze to dopisałeś a to było toksyczne
DragonuS Napisano 3 Lutego 2020 Napisano 3 Lutego 2020 @BaKuSiEk @Sq0liX Polecam zmienić nastawienie obaj @Sq0liX dodatkowo informuję cię, że każdy ma prawo na grę i nie ty jesteś do oceniania, kto ma pakować walizkę, powodujecie kłótnie o nic tak naprawdę, nie widzę tutaj dużej obrazy, nie potraficie się ignorować wzajemnie? Od jakiegoś czasu czytam oskarżenia, tak naprawdę za błahostki takie sprawy załatwiamy na raporcie. Skargę zamykam i przenoszę do Archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi