Skocz do zawartości

Skarga na gracza Sq0liX


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Data i godzina zdarzenia: gdzieś ok. 18:40

Nick oskarżającego: BaKuSiEk

Nick oskarżonego: Sq0liX

Powód napisania skargi: Obraził mnie w sposób załączony na screenshocie

co3.png

Napisano

No i jeszcze to dopisałeś a to było toksyczne :)

co5.png

Napisano

@BaKuSiEk @Sq0liX Polecam zmienić nastawienie obaj @Sq0liX dodatkowo informuję cię, że każdy ma prawo na grę i nie ty jesteś do oceniania, kto ma pakować walizkę, powodujecie kłótnie o nic tak naprawdę, nie widzę tutaj dużej obrazy, nie potraficie się ignorować wzajemnie? Od jakiegoś czasu czytam oskarżenia, tak naprawdę za błahostki takie sprawy załatwiamy na raporcie.
Skargę zamykam i przenoszę do Archiwum

  • DragonuS zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...