Skocz do zawartości

Pytonovsky ukarany przez Proklin


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick: Pytonovsky

Nick osoby nakładającej kare: Proklin

Powód nałożenia kary: Podobno nie pasuję ci obecna sytuacja więc pomogę.

Krótki opis sytuacji: Dostałem bana na pół roku za to, że napisałem na forum w temacie dotyczącym taryfikatora kar, że to co wyrabia obecnie administracja w sprawie nadawania kar to jest jakieś nieporozumienie.

Dowody: - 

Coś od siebie: Z góry chciałbym przeprosić za moje ostatnie zachowanie, było to nie na miejscu i pisane pod wpływem emocji. Chciałbym w tym miejscu przeprosić całą administrację, wszystkie osoby, które poczuły się obrażone, a w szczególności ciebie Proklin za moje niedojrzałe i toksyczne zachowanie. Niesłusznie oskarżyłem administracje o samowolkę oraz niesłusznie nakładane kary. Zrozumiałem swój błąd i chciałbym otrzymać drugą szansę, aby znowu móc cieszyć się rozgrywką na serwerze.

 

Apelacje wstawiam za gracza Pytonovsky - nie odpowiadam za jej treść.

  • Like 3
  • 2 tygodnie później...
Napisano

Apelacja zostaje odrzucona. Ban kończy się we wtorek, 7 lipca 2020 21:55:54.

  • Herwi zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...