Skocz do zawartości

DDdudekPL ukarany przez jarekia


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick: DDdudekPL

Nick osoby nakładającej kare: @jarekia

Powód nałożenia kary: VDM (24h)

Krótki opis sytuacji: Chciałem szybko odjechać z doków i potrąciłem przy tym Moderatora @jarekia.

Dowody: Brak

Coś od siebie: Moim celem nie było zabicie/potrącenie/rozjechanie Cie. Próbowałem ominąć, lecz nie mogę wszystkiego przewidzieć i skręciłem w tę stronę, w którą akurat pobiegłeś. Wszystko działo się w ułamkach sekund i nie zdążyłem zrobić ewentualnych screenów/odpalić shadowplay'a przed całym zajściem. Mogę odwołać się do sytuacji (gdy wszyscy zjeżdżali się na doki), w której (może i nieumyślnie) staranowałeś 3-4 osoby i nie poniosłeś odpowiedzialności, lecz gdy ja popełniłem błąd zostałem w momencie ukarany. Dodam że jest to moje pierwsze zabranie prawa jazdy.

  • Like 4
  • Haha 1
  • Sad 1
Napisano

Można zamknąć, kara już przedawniona lub zostało max godzinka. 

Napisano

Tak więc temat zamykam i przenoszę do archiwum.

  • Thanks 1
  • May zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...