KubiXYZ Napisano 24 Stycznia 2020 Napisano 24 Stycznia 2020 Odpalam RAGE MP, wchodzę na serwer, wszystko ładnie się ładuje, lecz po wcisnieciu polaczenia z serwerem GTA V się wgl nie odpala (na steamie jest, że gram w GTA V). I w Menadżerze Zadań jest proces GTA V, który zajmuje tylko 17 MB pamięci. Nie wiem o co chodzi, bo GTA V mi normalnie działa. Wyłaczyłem wszystkie antywirusy oraz Shadowplay'a.
DragonuS Napisano 3 Lutego 2020 Napisano 3 Lutego 2020 Jesteś pewny, że zainstalowałeś wszystko, jak należy?
Arrow Napisano 17 Listopada 2022 Napisano 17 Listopada 2022 Z powodu braku aktywności tematu. Zamykam i przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi