Skocz do zawartości

Problem z odpaleniem Rage'a


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Odpalam RAGE MP, wchodzę na serwer, wszystko ładnie się ładuje, lecz po wcisnieciu polaczenia z serwerem GTA V się wgl nie odpala (na steamie jest, że gram w GTA V). I w Menadżerze Zadań jest proces GTA V, który zajmuje tylko  17 MB pamięci. Nie wiem o co chodzi, bo GTA V mi normalnie działa. Wyłaczyłem wszystkie antywirusy oraz Shadowplay'a.

Napisano

Jesteś pewny, że zainstalowałeś wszystko, jak należy?

  • 2 lata później...
Napisano

Z powodu braku aktywności tematu.

Zamykam i przenoszę do archiwum.

  • Arrow zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...