Hubus092 Napisano 23 Stycznia 2020 Napisano 23 Stycznia 2020 Nick: Hubus092 Nick osoby nakładającej kare:Prokiln Powód nałożenia kary: Multikonta Krótki opis sytuacji: Kolega logował się u mnie bo mieszkamy obok siebie i często do mnie przychodzi z tego wynikł cały problem a nie wiedziałem że nie można tak robić . Dowody: Coś od siebie: Nie wiem co mam powiedzieć zamurowało mnie , Chciałbym przeprosić zaistniałą sytuacje i obiecać poprawę mojego zachowania . Bardzo fajnie mi się grało przyjemnie spędzałem na nim większości dnia bez kapy . Trochę za póżno się zapoznałem z regulaminem . [*] 1
Herwi Napisano 7 Lutego 2020 Napisano 7 Lutego 2020 Sytuacja podobna jak tutaj: Z tego co widzę w bazie, nie masz żadnego aktywnego bana.
Rekomendowane odpowiedzi