xQwerty Napisano 17 Stycznia 2020 Napisano 17 Stycznia 2020 Nick: xQwerty Nick osoby nakładającej kare: Proklin Powód nałożenia kary: Przeklenstwa na czacie g/p Krótki opis sytuacji: Nie wiedziałem ze "z dupy" bedzie uznane za wulgaryzm i otrzymam mute (o ile o ten wyraz chodzilo) Dowody: nie potrzebne Coś od siebie: Teraz bede wiedziec zeby nie uzywac takich wyrazów, no chyba, że w formie grzecznościowej.
DragonuS Napisano 1 Lutego 2020 Napisano 1 Lutego 2020 Kara minęła, temat zamykam i przenoszę do działu Archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi