Whicik Napisano 9 Stycznia 2020 Napisano 9 Stycznia 2020 Nick: Pytonovsky Nick osoby nakładającej kare: Proklin Powód nałożenia kary: Podobno nie pasuję ci obecna sytuacja więc pomogę. Krótki opis sytuacji: Dostałem bana na pół roku za to, że napisałem na forum w temacie dotyczącym taryfikatora kar, że to co wyrabia obecnie administracja w sprawie nadawania kar to jest jakieś nieporozumienie. Dowody: https://streamable.com/f9rey https://www.youtube.com/watch?v=7OdJaf3f8K0 Coś od siebie: Jeżeli ja dostaje mute na 24h za napisanie “mój stary” oraz na 3 dni za napisanie “#free_orka” to chyba coś jest nie halo, skoro żaden punkt w regulaminie nie został złamany (link do filmów wyżej). Administracja mutuje/banuje kogo tylko chce bez żadnego konkretnego powodu przez co teraz muszę pisać tą apelację. Jeżeli zostałem zbanowany za złamanie punktu w regulaminie to prosiłbym o jego przytoczenie gdyż aktualnie ban jest spowodowany niczym innym jak złym humorem admina. Apelacje wstawiam za gracza Pytonovsky - nie odpowiadam za jej treść. 3
Developer/owner proklin Napisano 10 Stycznia 2020 Developer/owner Napisano 10 Stycznia 2020 To co zrobiłeś idealnie pasuje pod punkt: Zakaz prowokowania, wszczynania i prowadzenia kłótni. Dodatkowo nie wspomniałeś, że w poście który napisałeś szydziłeś z całej administracji, spodziewałeś się, że to zostanie bez reakcji? Apelacja odrzucona. 2
Rekomendowane odpowiedzi