skenyy Napisano 7 Stycznia 2020 Napisano 7 Stycznia 2020 Koleś dostał bana na 2 miesiące a miał mi spłacić 2 samochody do niedzieli. Czy jest szansa odzyskać te pieniądze lub samochody? Bana dostał za obrazę administratora
naimad424 Napisano 7 Stycznia 2020 Napisano 7 Stycznia 2020 (edytowane) Zastosuj wzór Edytowane 7 Stycznia 2020 przez naimad424
_WirluS_ Napisano 27 Stycznia 2020 Napisano 27 Stycznia 2020 (edytowane) Skargę zamykam napisz na nowo, następną skargę napisz według wzoru. @skenyy Edytowane 27 Stycznia 2020 przez _WirluS_
Rekomendowane odpowiedzi