BicepsKoksu Napisano 4 Stycznia 2020 Napisano 4 Stycznia 2020 Nick: BicepsKoksu Nick osoby nakładającej kare: Proklin Powód nałożenia kary: Multikonto Krótki opis sytuacji: Zrobiłem multikonto, żeby się kontaktować z między innymi w sprawie auta, poszedłem do policjanta zapytać się, czy mogę sprawdzić na ile czasu mam muta na czacie vc, globalnym i lokalnym, po czym dostałem bana na głównym koncie. Dowody: - Coś od siebie: Jak miałem cokolwiek zrobić bez czatu? Nawet nie mogłem się zapytać klienta na mechaniku czy chce szyby czy tylko karoserie. 1
Developer/owner slawur Napisano 10 Stycznia 2020 Developer/owner Napisano 10 Stycznia 2020 Świadomie tworząc multikonto, które jest bezwzględnie zakazane w regulaminie serwera, musisz liczyć się z konsekwencjami. Twoje usprawiedliwienie nic tu nie wnosi, jeśli zasłużyłeś na mute to powinieneś zaakceptować karę a nie próbować ja obejść łamiąc zasady. Apelacje odrzucam.
Rekomendowane odpowiedzi