Skocz do zawartości

BicepsKoksu ukarany przez Proklin


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick: BicepsKoksu

Nick osoby nakładającej kare: Proklin

Powód nałożenia kary: Multikonto

Krótki opis sytuacji: Zrobiłem multikonto, żeby się kontaktować z między innymi w sprawie auta, poszedłem do policjanta zapytać się, czy mogę sprawdzić na ile czasu mam muta na czacie vc, globalnym i lokalnym, po czym dostałem bana na głównym koncie.

Dowody: -

Coś od siebie: Jak miałem cokolwiek zrobić bez czatu? Nawet nie mogłem się zapytać klienta na mechaniku czy chce szyby czy tylko karoserie.

  • Haha 1
  • Developer/owner
Napisano

Świadomie tworząc multikonto, które jest bezwzględnie zakazane w regulaminie serwera, musisz liczyć się z konsekwencjami. Twoje usprawiedliwienie nic tu nie wnosi, jeśli zasłużyłeś na mute to powinieneś zaakceptować karę a nie próbować ja obejść łamiąc zasady.

Apelacje odrzucam.

  • slawur zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...