detaljans Napisano 2 Stycznia 2020 Napisano 2 Stycznia 2020 Nick: detaljans Nick osoby nakładającej kare: wirlus Powód nałożenia kary: taranowanie na giełdzie Krótki opis sytuacji: zabrano mi prawko b za jakieś taranowanie na giełdzie, a ja se nie przypominam żebym kogoś taranował! Dowody: Coś od siebie: chciałbym dostać to nagranie że niby taranowałem na giełdzie.
detaljans Napisano 2 Stycznia 2020 Autor Napisano 2 Stycznia 2020 A to że wjechał pod prąd i trąbiłem do niego żeby nie blokował pasa, a on nie odjechał to nie moja wina! dlatego wjechałem w niego!
_WirluS_ Napisano 2 Stycznia 2020 Napisano 2 Stycznia 2020 Sam się przyznałeś do tego że taranowałeś mogłeś ominąć i przejechać obok. temat zamykam oraz przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi