AdiS Napisano 29 Grudnia 2019 Napisano 29 Grudnia 2019 Nick: AdiS Nick osoby nakładającej kare:Proklin Powód nałożenia kary: Cheaty Krótki opis sytuacji: Byłem młody i głupi i pobrałem sobie z internetu speed hack do gta5 i wszedłem na serwer i dałem go na x2 i jezdziłem sobie autem z 5 min po mapie i dostałem perma Dowody: Brak Coś od siebie: Było to z rok/pół roku temu byłem wtedy młodym szczylem przez ten czas zrozumiałem już swoje głupie i nie odpowienie zachowanie. Przepraszam za moje zachowanie mam nadzieje że zostane odbanowany 1 5
Developer/owner slawur Napisano 10 Stycznia 2020 Developer/owner Napisano 10 Stycznia 2020 Korzystanie z tego typu aplikacji jest celowym łamaniem regulaminu serwera. Apelacja odrzucona.
Rekomendowane odpowiedzi