WengoszPlamisty Napisano 28 Grudnia 2019 Napisano 28 Grudnia 2019 Cześć! Przychodzę do was z problemem na który się napotkałem. Mianowicie podczas wejścia na serwer i pobierania zasobów, gra nagle się wyłącza. Próbowałem uruchamiać RAGE poprzez administratora, przeinstalowałem i nadal błąd występuję. Z góry dzięki za pomoc
Arrow Napisano 17 Listopada 2022 Napisano 17 Listopada 2022 Z powodu braku aktywności tematu. Zamykam i przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi