kozaczektotalny69 Napisano 23 Grudnia 2019 Napisano 23 Grudnia 2019 (edytowane) Siema chciał bym zmienić nazwę w grze. Mogę to zrobić sam czy nie bardzo czy musi zmienić ją admin ? (ZAMKNIĘTE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) (ZAMKNIĘTE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) (ZAMKNIĘTE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) (ZAMKNIĘTE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) (ZAMKNIĘTE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) Edytowane 24 Grudnia 2019 przez kozaczektotalny69 Nie trzeba już zmieniać
Arrow Napisano 17 Listopada 2022 Napisano 17 Listopada 2022 Z powodu braku aktywności tematu. Zamykam i przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi