Jump to content

Wykryto AdBlocka!
Prosimy o dodanie naszej strony do wyjątków Twojego programu blokującego reklamy.

Bannery na stronie nie są inwazyjne, a ich wyświetlanie pomaga nam utrzymać serwery.

Dziękujemy!

 • Pełny dostęp do wypowiadania się na forum mają wyłącznie gracze, którzy połączyli swoje konta forum/serwer!
  Aby połączyć konto wystarczy zalogować się tymi samymi danymi w grze i na forum.
  Połącz swoje konto aby ukryć ten komunikat.
Sign in to follow this  
Proklin

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

Recommended Posts

header.png.ef649c5b8244c311da25874c5a3372ff.png

Witajcie!

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia przygotowaliśmy dla Was niewielką niespodziankę.

 

Od dziś przez 7 dni (do 29 grudnia 23:59), we wszystkich pracach dorywczych będziecie otrzymywać Prezenty świąteczne, w których znajdziecie części do złożenia Świątecznej choinki oraz skrzynki z nastrojowymi maskami.

 

Aby złożyć choinkę potrzebujecie pięciu elementów (z tym że niektórych części składowych potrzebnych będzie kilka), a przygotowanie jej możecie rozpocząć w “Menu Tworzenia”.

Świąteczne drzewko po wytworzeniu, możemy postawić i odebrać spod niego prezent.

Co się w nim może znaleźć, odkryjcie Sami :).

 

Choinki innych graczy również posiadają prezenty, zatem jeśli jakąś znajdziecie, pod nią również będzie czekać upominek. 

Uwaga! Na serwerze pojawiły się również drzewka “statyczne”, ale tylko z tych wytworzonych możecie otrzymać świąteczne prezenty.

 

Ustawione drzewka są widoczne na mapie jedynie przez 10 minut, po tym czasie automatycznie zniknął.

 

Dodatkowo po 29 grudnia przez kolejne 7 dni macie możliwość wymieniać się pozostałymi elementami, aby stworzyć kolejne drzewka. W nocy 5 stycznia wszystkie niewykorzystane świąteczne przedmioty zostaną usunięte z Waszych kont.

 

Oprócz tego, jak każdorazowo przy różnego rodzaju świętach, uruchamiamy dla Was Lucky Hour od godziny 19:30, które obowiązywać będzie przez pierwsze 7 dni trwania eventu. Podczas tej godziny aktywna jest 100% premii do zarobków, a także 100% większe szanse na otrzymanie Prezentu świątecznego.

 

Na koniec chcielibyśmy życzyć Wam wszystkim świąt pełnych miłości i radości w gronie rodziny, a także udanego sylwestra!

 

wesolychswiat.png.818b3009b114500dda0115b84c3923cb.png

 • Like 23

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie chciałbym być odebrany jako pan maruda, niszczyciel dobrej zabawy, pogromca uśmiechów dzieci robię to bardziej w dobrej wierze i w trosce o serwer, ale pragnę zwrócić uwagę na to, że gracze jednak chyba bardziej ucieszyliby się z nowych skrzynek/masek niż nowej mechaniki świątecznego drzewka. O choinkach wszyscy za max miesiąc zapomną, a maski zostaną z serwerem do samego końca i może warto by było je chociaż podpisać 2019 albo tak jak w przypadku eventu na Haloween dać numerek przy masce (niewtajemniczonym powiem, że najrzadsza złota maska z Haloween 2k18 miał nazwę Dynia, a jej odpowiednik z tego roku wyglądał nieco inaczej i nazywał się Dynia 2). W ten sposób świąteczne itemki nabierają wartości kolekcjonerskiej i jeszcze bardziej motywują graczy do brania udziału w evencie nie wspominając już o tym, że jest to wynagrodzenie dla graczy za to, że są z serwerem w tym czasie.
 

 • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×
×
 • Create New...