Kuba666 Napisano 18 Grudnia 2019 Napisano 18 Grudnia 2019 (edytowane) Nick: Kuba666 Nick osoby nakładającej kare: Jarekia Powód nałożenia kary: Bugowanie dm Krótki opis sytuacji: Nudziło mi się to wsiadłem na mirror parku do gracza Jarekia pojechałem razem z nim na prace sadownik i uderzyłem go 2 razy przy budce w której sięzaczyna prace, po chwili pojawil mi sie obraz ze zostalem zbanowany na 2 miesiące a powodem było bugowanie dm Dowody: Coś od siebie: Na wstępie chciałbym przeprosić gracza Jarekia za moje zachowanie ponieważ zachowałem się źle uderzając go 2 razy a przechodząc do sprawy za którą dostałem bana na 2 miesiące którą widać na screenshocie który znajduje się wyżej to przyszedł mi do głowy bardzo głupi pomysł z nudów. Niestety zacząłem myśleć dopiero po tym jak dostałem bana co jest wielkim błędem ponieważ nie pomyślałem zanim to zrobiłem. Chciałbym poprosić o szanse i założenie innej kary ponieważ bardzo mi teraz głupio za to co zrobiłem. A w tym momencie obiecuje że taka sytuacja się więcej nie powtórzy. Bardzo chciałbym wrócić na serwer i pograć z innymi graczami ponieważ fajnie mi się grało. A nudziło mi się ponieważ straciłem prawo jazdy na 136 godzin jak się nie mylę za taran graczy Runwald i bartex których też chciałbym przeprosić za moje zachowanie.Prosiłbym o pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji o kare. Przepraszam. Dodam jeszcze że bardzo fajnie mi się gra na tym serwerze i chciałbym na niego wrócić. Edytowane 20 Grudnia 2019 przez Kuba666 zmiana tematu
miniu Napisano 20 Grudnia 2019 Napisano 20 Grudnia 2019 Kara zostaje skrócona do 7 dni(od teraz), nie zmarnuj drugiej szansy, następne kary będą dłuższe.
Rekomendowane odpowiedzi