Skocz do zawartości

Bioner ukarany przez gracza Wirlus


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick: Bioner

Nick osoby nakładającej kare:Wirlus

Powód nałożenia kary: Rejestracja pojazdu

Krótki opis sytuacji: Przebywając na sadowniku dostałem ostrzeżenie, że mam zmienić rejestrację swojego pojazdu i mam na to 5min. Napisałem na /g, że jestem w Paleto i chce skończyć kurs, bo szkoda mi było tracić 30min. Wirlus oczywiście nie raczył mi odpisać. Zrobiłem szybkiego reloga minęło chyba z 15min, bo jeszcze zw poszedłem wracam Wirlus nic do mnie więcej nie pisał myślałem, że chciał sobie beke ze mnie zrobić, bo nie zbytnio mnie lubi. Minęły chyba 3dni i dziś po resecie serwa jadąc po swój samochód wyrzuciło mnie z serwa z informacją, że dostaje bana na 3 dni za rejestrację. Poszedłem odrazu na ts do Wirlusa, żeby mi przytoczył punkt regulaminu i dostałem taki punkt 5.Zakaz umieszczania treści i adresów do treści niezgodnych z polskim prawem, zakazane jest wstawianie avatarów i zdjęć o tematyce rasistowskiej, pornograficznej, propagującej przemoc, obrażającej innych użytkowników, obrażających religię lub wulgarnej. Zapoznałem się z regulaminem na samym początku gry na serwerze. Nie sądziłem jednak, że odniesie się ten punkt do rejestracji pojazdu. Rozumiem zresztą gdyby był podany cały link na /g lub jakieś przekleństwo wyzwisko itp. A do tego rejestracja jest taka mała, więc nie uważałem że taka rzecz może stać się problemem. Widziało tą rejestrację wielu mod/sup i żaden się nie przyczepił. W każdym razie jeśli jest ona problemem pierwsze co zrobię po wejściu na serwer to usunięcie jej.

Dowody: Screen z wiadomością o banie

Coś od siebie: Jeśli złamałem regulamin przepraszam było to z mojej pewnej nie wiedzy w każdym razie. Na pewno nie łamałbym regulaminu ze świadomością tegoż czynu. Mam za dużo czasu spędzonego na serwerze i chce go spędzić jeszcze więcej.

do_apelacji.png

  • Like 1
Napisano

Dostałeś ostrzeżenie, o treści masz 5 min na zmianę rejki, do którego się nie dostosowałeś. Nie rzucam warnami w prawo i lewo dla zabawy, nie uznaje faworyzacji i każdego gracza traktuje tak samo, nie dostałeś bana tego samego dnia ponieważ wychodziłem z założenia że się do niego dostosujesz.

  • miniu zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...