xxMati1926xx Napisano 13 Grudnia 2019 Napisano 13 Grudnia 2019 (edytowane) Nick xMati1926x Nick osoby nakładającej kare: @May Powód nałożenia kary: Zostawianie auta na sprowadzaniu Krótki opis sytuacji: Zostawiłem auto na sprowadzaniu nie wiedziałem ze na wjezdzie bo się spieszyłem Dowody: , Coś od siebie: Proszę o oddanie prawo jazdy już nie zostawie tam auta będzie dla mnie nauczka na przyszłość bo nie moge robić na sadzie a tam trzeba B zlituj sie pan albo skróc pan do 3h Edytowane 13 Grudnia 2019 przez xxMati1926xx
May Napisano 13 Grudnia 2019 Napisano 13 Grudnia 2019 (edytowane) Zabrałem ci prawo jazdy jedynie na 6h więc na wstępie już powiem, że skracanie tego jest bez sensu. Za kolejny powód mogę powiedzieć, że pojazd sadownika zostawiłeś tam dwa razy i dwa razy stał w sposób który blokował wjazd, po pierwszym ostrzeżeniu najwidoczniej nie nauczyło cię to aby nie blokować wjazdu w tamtym miejscu więc zabrałem ci kat. B. Apelacje odrzucam, kare odczekasz ponieważ już połowa jej trwania minęła. Edytowane 13 Grudnia 2019 przez May 1
Rekomendowane odpowiedzi