Skocz do zawartości

xMati1926x ukarany przez May


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick xMati1926x

Nick osoby nakładającej kare: @May

Powód nałożenia kary: Zostawianie auta na sprowadzaniu

Krótki opis sytuacji: Zostawiłem auto na sprowadzaniu nie wiedziałem ze na wjezdzie bo się spieszyłem

Dowody: ,

Coś od siebie: Proszę o oddanie prawo jazdy już nie zostawie tam auta będzie dla mnie nauczka na przyszłość bo nie moge robić na sadzie a tam trzeba B zlituj sie pan albo skróc pan do 3h

 

 

 
Edytowane przez xxMati1926xx
Napisano (edytowane)

Zabrałem ci prawo jazdy jedynie na 6h więc na wstępie już powiem, że skracanie tego jest bez sensu. Za kolejny powód mogę powiedzieć, że pojazd sadownika zostawiłeś tam dwa razy i dwa razy stał w sposób który blokował wjazd, po pierwszym ostrzeżeniu najwidoczniej nie nauczyło cię to aby nie blokować wjazdu w tamtym miejscu więc zabrałem ci kat. B.

Apelacje odrzucam, kare odczekasz ponieważ już połowa jej trwania minęła.

Edytowane przez May
  • Haha 1
  • DragonuS zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...