Pacyfiok Napisano 11 Grudnia 2019 Napisano 11 Grudnia 2019 Gdy włączam Rage wsyzstko jest okej ale jak wbijam na serwer to włącza się rockstar i miałem wcześniej że moj email lub hasło jest nie prawdiłowy mimo że jest dobry ale teraz mam tak że gdy włącza się rockstar jest czarny ekran okna. POMOCY !!!
DragonuS Napisano 11 Grudnia 2019 Napisano 11 Grudnia 2019 Próbowałeś na nowo zainstalować Rage Gta V lub zrobić spójność plików, jeśli masz wersję steam?
Pacyfiok Napisano 11 Grudnia 2019 Autor Napisano 11 Grudnia 2019 Godzinę temu, DragonuS napisał: Próbowałeś na nowo zainstalować Rage Gta V lub zrobić spójność plików, jeśli masz wersję steam? Właśnie sprawdzam reinstall gta V ale wątpię że zadziała
DragonuS Napisano 11 Grudnia 2019 Napisano 11 Grudnia 2019 (edytowane) 1 minutę temu, Pacyfiok napisał: Właśnie sprawdzam reinstall gta V ale wątpię że zadziała na jakim sprzęcie grasz? procesor /ram/ karta graf czy masz zainstalowane najnowsze sterowniki? Edytowane 11 Grudnia 2019 przez DragonuS
Arrow Napisano 17 Listopada 2022 Napisano 17 Listopada 2022 Z powodu braku aktywności tematu. Zamykam i przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi