Skocz do zawartości

Problem z dołączeniem do serwera


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Gdy włączam Rage wsyzstko jest okej ale jak wbijam na serwer to włącza się rockstar i miałem wcześniej że moj email lub hasło jest nie prawdiłowy mimo że jest dobry ale teraz mam tak że gdy włącza się rockstar jest czarny ekran okna. POMOCY !!!

Napisano

Próbowałeś na nowo zainstalować Rage Gta V lub zrobić spójność plików, jeśli masz wersję steam?

Napisano
Godzinę temu, DragonuS napisał:

Próbowałeś na nowo zainstalować Rage Gta V lub zrobić spójność plików, jeśli masz wersję steam?

Właśnie sprawdzam reinstall gta V ale wątpię że zadziała

 

Napisano (edytowane)
1 minutę temu, Pacyfiok napisał:

Właśnie sprawdzam reinstall gta V ale wątpię że zadziała

 

na jakim sprzęcie grasz?

procesor /ram/ karta graf

czy masz zainstalowane najnowsze sterowniki?

Edytowane przez DragonuS
  • 2 lata później...
Napisano

Z powodu braku aktywności tematu.

Zamykam i przenoszę do archiwum.

  • Arrow zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...