Skocz do zawartości

Skarga na CyganK


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Data i godzina zdarzenia: 19:40

Nick oskarżającego: IgiGangus (na forum Bamberko)

Nick oskarżonego: @CyganK

Powód napisania skargi: chłop myślał ze jestem debilem i tego nie nagram

Dowody w postaci logów lub screenshotów: 

jest słaba jakość więc wysyłam ss z potwierdzeniem że to on

image0.png

  • Haha 4
Napisano

Kolego co na tym filmie widać?

Bo nie rozumiem masz nagranie co nic nie znaczy, jakbyś dał mi hajs i bym cię wywiózł to okej, ale to?

  • Like 3
Napisano

Było napisac ze chcesz kasę ja napisałem ze chce do LS a ty olewałes mnie 

Napisano

Od takich sytuacji jest raport a nie skargi

Zamykam 

  • DragonuS zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...