Bamberko Napisano 10 Grudnia 2019 Napisano 10 Grudnia 2019 Data i godzina zdarzenia: 19:40 Nick oskarżającego: IgiGangus (na forum Bamberko) Nick oskarżonego: @CyganK Powód napisania skargi: chłop myślał ze jestem debilem i tego nie nagram Dowody w postaci logów lub screenshotów: jest słaba jakość więc wysyłam ss z potwierdzeniem że to on 4
CyganK Napisano 10 Grudnia 2019 Napisano 10 Grudnia 2019 Kolego co na tym filmie widać? Bo nie rozumiem masz nagranie co nic nie znaczy, jakbyś dał mi hajs i bym cię wywiózł to okej, ale to? 3
Bamberko Napisano 10 Grudnia 2019 Autor Napisano 10 Grudnia 2019 Było napisac ze chcesz kasę ja napisałem ze chce do LS a ty olewałes mnie
_WirluS_ Napisano 12 Grudnia 2019 Napisano 12 Grudnia 2019 Od takich sytuacji jest raport a nie skargi Zamykam
Rekomendowane odpowiedzi