YuGi Napisano 10 Grudnia 2019 Napisano 10 Grudnia 2019 Nick: YuGi Nick osoby nakładającej kare: jarekia Powód nałożenia kary: "celowy taran" Krótki opis sytuacji: Zagapiłem się i wbiłem się wyporzyczonym samochodem w jakiegoś gościa jednorazowo i zabrali mi prawko z zablokowaną możliwością podejścia do egzaminu przez 10 godzin... Dowody: Coś od siebie: 10 godzin to przesada za jednorazowy wybryk... Proszę o zmniejszenie kary chociaż do 5h (połowa) 3
DragonuS Napisano 11 Grudnia 2019 Napisano 11 Grudnia 2019 Kara już minęła. temat Zamykam oraz przenoszę do działu Archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi