KillerBaoPl Napisano 7 Grudnia 2019 Napisano 7 Grudnia 2019 (edytowane) Nick: KillerBaoPl Nick osoby nakładającej kare:Proklin Powód nałożenia kary: Próba handlu majątkiem poza serwerem Krótki opis sytuacji: Wystawiłem na swojej tablicy ze chce sprzedać auto i jeden koleś napisał do mnie ze chce kupić a ja mu tak dla żartów napisałem ze za 50psc mu sprzedam i ze jeszcze dodam 12k na serwie kasy Dowody: Brak Coś od siebie: Nie wiedziałem ze nie można wystawiać na stronie ze chce sprzedać auta , a to ze mu napisałem ze mu sprzedam za 50PSC to był żart bardzo prosił bym o zdjęcie kary . Bardzo chciałbym zagrać na waszym serwie z powrotem . Pozdrawiam Edytowane 8 Grudnia 2019 przez KillerBaoPl
miniu Napisano 20 Grudnia 2019 Napisano 20 Grudnia 2019 @KillerBaoPl , możemy dać Ci szansę na powrót, jednak musisz spełnić nasze warunki, które wyglądają następująco: -status OSZUST na miesiąc - oznaczenie pod nickiem i na liście graczy -blokada handlu na miesiąc -prace społeczne***: 25k przez miesiąc w pracy kierowcy Holownika. ***System prac społecznych wymusza zarobienie ustalonej kwoty za pomocą wskazanej pracy w określonym czasie. Zarobione fundusze nie trafiają do Ciebie, tylko otrzymują je losowi gracze będący aktualnie online. Jeśli nie zdążysz w tym czasie wykonać zadania, na Twoje konto automatycznie zostanie nałożony ban permanentny (bez możliwości apelacji). Drugą możliwością jest wyczyszczenie całego konta i status OSZUST wraz z blokadą handlu na miesiąc bez konieczności wykonania prac społecznych. Niezależnie od wyboru tracisz możliwość apelacji w podobnych sprawach w przyszłości i ewentualny ban nakładany jest bezterminowo. 1
Rekomendowane odpowiedzi