Skocz do zawartości

Szymer ukarany przez _WirluS_


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick: Szymer

Nick osoby nakładającej kare: _WirluS_

Powód nałożenia kary:  CBK

Krótki opis sytuacji: Jadę sobie spokojnie w pracy samochodem, nagle pewien gracz jadac moim pasem mnie staranował oraz zwyzywał na chacie głosowym. Po czym uciekł, zdazylem tylko zapamietac jego id. Po czym z CENZURĄ i to spora napisałem na chacie G cytat jak owy gracz mnie zwyzywał. Po napisaniu na niego gracza Administracja jedyne co zrobiła to zaczęła go obserwować, a ja w rekompensatę dostałem MUTED na 600 minut. 

Dowody: Dowodów brak, nie nagrywam swoich sesji gry.

Coś od siebie:  Jest to dla mnie absurd, zostałem zbesztany i ukarany za to że ktoś mnie zwyzywał. Dodam że póki gracze nie zaczęli pisać żebym został zmutowany to nic się nie działo, aż w końcu otrzymałem mute. Niedopuszczalne, proszę coś z tym zrobić. Pozdrawiiam :)

Edytowane przez Szymer
Napisano

Witam, nie ukarałem cię bezpodstawnie, w regulaminie jest kompletny zakaz używania wulgaryzmów na czacie. Odnośnie do tego, że zacytowałeś kogoś słowa, co ktoś do ciebie powiedział i dodałeś parę gwiazdek w celu cenzury, to nie oznacza, że cię to usprawiedliwia od zakazu, który obowiązuje na czacie globalnym.


W celu takim powinieneś napisać na gracza skargę za obrazę dołączając dowód w postaci ss lub rozwiązać pisząc raport, pamiętaj, że my karamy za to, co w danym momencie zaobserwujemy, my tego nie robimy bezpodstawnie.

Kara zostaje.

  • miniu zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...