Jacynski Napisano 5 Grudnia 2019 Napisano 5 Grudnia 2019 Nick: jacynski Nick osoby nakładającej kare: Proklin Powód nałożenia kary: Oszustwa finansowe. Krótki opis sytuacji: Więc tak, kupilem XLS'a za 60k na raty dałem 19500 i miałem oddać 40500$ do końca tygodnia. Powodem nie oddania pieniędzy było to, że nie mogłem wejść na server, ponieważ miałem cały czas panel logowania i nie mogłem wejść na server aby zarabiać, jak mi sie to udało to miałem mało czasu na gre. Nagle był backup servera o 3 tyg. czyli do momentu w którym nie miałem XLS'a więc pomyślałem sobie, że skoro nie było transakcji to nie musze oddawać pieniędzy. Dowody: Osobiście nie posiadam ale bodajże w skardze na mnie jest dowód na to, że dałem graczowi 19500$. Coś od siebie: Bardzo przepraszam za to, że nie spłaciłem osoby ale jak napisałem wyżej to nie moja wina (czego nie jestem pewny może to wina mojego internetu). Obiecuję, że gdy wezmę coś w raty (gdy dostane ub oczywiście) to spłace to na czas ale po takim incydencie wątpie, że będę coś chciał brać w raty. 1 1
miniu Napisano 20 Grudnia 2019 Napisano 20 Grudnia 2019 @Jacynski, możemy dać Ci szansę na powrót, jednak musisz spełnić nasze warunki, które wyglądają następująco: -status OSZUST na miesiąc - oznaczenie pod nickiem i na liście graczy -blokada handlu na miesiąc -prace społeczne***: 10k przez miesiąc w pracy dostawcy pizzy. ***System prac społecznych wymusza zarobienie ustalonej kwoty za pomocą wskazanej pracy w określonym czasie. Zarobione fundusze nie trafiają do Ciebie, tylko otrzymują je losowi gracze będący aktualnie online. Jeśli nie zdążysz w tym czasie wykonać zadania, na Twoje konto automatycznie zostanie nałożony ban permanentny (bez możliwości apelacji). Drugą możliwością jest wyczyszczenie całego konta i status OSZUST wraz z blokadą handlu na miesiąc bez konieczności wykonania prac społecznych. Niezależnie od wyboru tracisz możliwość apelacji w podobnych sprawach w przyszłości i ewentualny ban nakładany jest bezterminowo.
Jacynski Napisano 20 Grudnia 2019 Autor Napisano 20 Grudnia 2019 Wybieram pierwszą możliwość i przyjmuje 10k na pizzaboyu
Rekomendowane odpowiedzi