Lucky. Napisano 24 Listopada 2019 Napisano 24 Listopada 2019 Witam utraciłem domek o numerze 1716 opłacałem go od pół roku nie wiem jak się zwolnił chciał bym dostać logiczne wyjaśnienie.. Dziękuje
KonopJa Napisano 24 Listopada 2019 Napisano 24 Listopada 2019 (edytowane) Z tego co mi wiadomo to każdy gracz stracił swój domek po tym powrocie do bazy z 31.10. Ja przez te zamieszanie straciłem dzienne. Edytowane 24 Listopada 2019 przez KonopJa 1
SHOGUN77 Napisano 25 Listopada 2019 Napisano 25 Listopada 2019 Ja 3 domki stracilem w tym 2 wykupione na wlasnosc 😞 1
DragonuS Napisano 11 Grudnia 2019 Napisano 11 Grudnia 2019 Był Backup z 31.10, prawdopodobnie dlatego utraciłeś domek. Praktycznie każdy gracz coś stracił, w zamian jest rekompensata na serwerze „premie 100% do końca roku” Temat uznaje za wyjaśniony, zamykam oraz przenoszę do działu Archiwum. 1
Rekomendowane odpowiedzi