Skocz do zawartości

Problem z domkiem #31.10.2019


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Witam utraciłem domek o numerze 1716 opłacałem go od pół roku nie wiem jak się zwolnił chciał bym dostać logiczne wyjaśnienie.. Dziękuje 

Napisano (edytowane)

Z tego co mi wiadomo to każdy gracz stracił swój domek po tym powrocie do bazy z 31.10. Ja przez te zamieszanie straciłem dzienne.

Edytowane przez KonopJa
  • Like 1
Napisano

Ja 3 domki stracilem w tym 2 wykupione na wlasnosc 😞

  • Sad 1
  • 3 tygodnie później...
Napisano

Był Backup z 31.10, prawdopodobnie dlatego utraciłeś domek. Praktycznie każdy gracz coś stracił, w zamian jest rekompensata na serwerze „premie 100% do końca roku”

Temat uznaje za wyjaśniony, zamykam oraz przenoszę do działu Archiwum.

  • Thanks 1
  • DragonuS zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...