Skocz do zawartości

Skarga na Yankeee


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Data i godzina zdarzenia: 09.11.2019 01:00

Nick oskarżającego: @xM4RC0x

Nick oskarżonego: @Yankeee

Powód napisania skargi: Dwukrotny celowy taran, oskarżony gonił mnie od konwojenta do aż drogiej giełdy, aby tylko mnie staranować.

Dowody w postaci logów lub screenshotów:

Dowód 1 - tutaj widać jak oskarżony puszcza mnie pierwszego, a następnie goni aby staranować.

Dowód 2 - tutaj widać jak oskarżony cofa po 1 taranie, aby wykonać kolejny.

 

Chciałbym jeszcze dodać punkt regulaminu LSPD: "5. Funkcjonariusz ma obowiązek godnie reprezentować frakcje, zachować pełną kulturę, niezależnie od tego czy jest na służbie."

  • Like 5
  • 1 miesiąc temu...
  • Developer/owner
Napisano

Skarga zamknięta z powodu znikomej szkodliwości czynu (na 1 wygląda to na błąd synchro i próbę wyprzedzenia). Jeśli chodzi o konsekwencje wewnątrz frakcji LSPD to jest do tego odpowiedni dział na forum.

  • proklin zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...