xM4RC0x Napisano 13 Listopada 2019 Napisano 13 Listopada 2019 Data i godzina zdarzenia: 09.11.2019 01:00 Nick oskarżającego: @xM4RC0x Nick oskarżonego: @Yankeee Powód napisania skargi: Dwukrotny celowy taran, oskarżony gonił mnie od konwojenta do aż drogiej giełdy, aby tylko mnie staranować. Dowody w postaci logów lub screenshotów: Dowód 1 - tutaj widać jak oskarżony puszcza mnie pierwszego, a następnie goni aby staranować. Dowód 2 - tutaj widać jak oskarżony cofa po 1 taranie, aby wykonać kolejny. Chciałbym jeszcze dodać punkt regulaminu LSPD: "5. Funkcjonariusz ma obowiązek godnie reprezentować frakcje, zachować pełną kulturę, niezależnie od tego czy jest na służbie." 5
Developer/owner proklin Napisano 18 Grudnia 2019 Developer/owner Napisano 18 Grudnia 2019 Skarga zamknięta z powodu znikomej szkodliwości czynu (na 1 wygląda to na błąd synchro i próbę wyprzedzenia). Jeśli chodzi o konsekwencje wewnątrz frakcji LSPD to jest do tego odpowiedni dział na forum.
Rekomendowane odpowiedzi