Nikolajuus Napisano 1 Listopada 2019 Napisano 1 Listopada 2019 Data i godzina zdarzenia: 20:35 Nick oskarżającego: Nikolajuus Nick oskarżonego: Znajomy Powód napisania skargi: Celowy taran/vdm Dowody w postaci logów lub screenshotów: Grand_Theft_Auto_V_2019_11_01___20_35_40_04_DVR_Trim.mp4 3
Znajomy Napisano 1 Listopada 2019 Napisano 1 Listopada 2019 (edytowane) Spoko, wrócę tylko do domu wstawię filmik jak we mnie wjechałeś obok przecho na oczach Arrowa 😉 Szkoda że nie masz jaj żeby się sam do tego przyznać XD Edytowane 1 Listopada 2019 przez Znajomy 1 1
Nikolajuus Napisano 1 Listopada 2019 Autor Napisano 1 Listopada 2019 Owszem było tak, tylko że nie ja nie zrobiłem tego celowo, a ty już tak
Znajomy Napisano 1 Listopada 2019 Napisano 1 Listopada 2019 Równie dobrze ja mogę powiedzieć że ja nie zrobiłem tego celowo, a ty już tak
Znajomy Napisano 1 Listopada 2019 Napisano 1 Listopada 2019 (edytowane) Nie dość że we mnie wjechałeś to przez ciebie ucierpiały osoby trzecie, w tym przypadku był to gracz w Panto to w dodatku jechałeś po chodniku. Gdybyś zapłacił za szkody to pewnie do sytuacji by nie doszło, ale ty napisałeś jakieś żałosne "xD" po czym odjechałeś, jakieś śmieszne sory możesz sobie w buty wsadzić gdyż nie pokryje to kosztów naprawy. No cóż, jedyne w czym się pomyliłem to w tym, że obok stał nasz kochany jaruś a nie Arrow. Chciałem również poinformować osobę która będzie rozpatrywała skargę iż oskarżający jako pierwszy we mnie wjechał Grand_Theft_Auto_V_2019_11.01_-_20_34_57_03.DVR_Trim_Trim.mp4 Edytowane 1 Listopada 2019 przez Znajomy 4 2 1
Nikolajuus Napisano 1 Listopada 2019 Autor Napisano 1 Listopada 2019 "xD" napisałem ponieważ rozśmieszyło mnie to, że wylądowałeś na dachu od uderzenia motocyklem, tak na prawdę powinno stać się na odwrót, a koszt naprawy wyniósł pewnie tyle co za szyby czyli ok 40$. I faktycznie jest też w tym moja wina że jechałem chodnikiem, ale nie powinieneś się odwdzięczać tym potrąceniem, wystarczyłoby pojechać za mną i zapytać się czy oddam za naprawę a bym pewnie oddał.
Znajomy Napisano 1 Listopada 2019 Napisano 1 Listopada 2019 1 minutę temu, Nikolajuus napisał: "xD" napisałem ponieważ rozśmieszyło mnie to, że wylądowałeś na dachu od uderzenia motocyklem, tak na prawdę powinno stać się na odwrót, a koszt naprawy wyniósł pewnie tyle co za szyby czyli ok 40$. I faktycznie jest też w tym moja wina że jechałem chodnikiem, ale nie powinieneś się odwdzięczać tym potrąceniem, wystarczyłoby pojechać za mną i zapytać się czy oddam za naprawę a bym pewnie oddał. Odjechałeś z miejsca zdarzenia, na pewno byś oddał a już na pewno oddałbyś typowi w Panto, nie rozśmieszaj mnie gościu. 1
Nikolajuus Napisano 1 Listopada 2019 Autor Napisano 1 Listopada 2019 3 minuty temu, Znajomy napisał: Odjechałeś z miejsca zdarzenia, na pewno byś oddał a już na pewno oddałbyś typowi w Panto, nie rozśmieszaj mnie gościu. Gdybyś faktycznie podjechał za mną i zażądał lub zapytał o to czy oddam za naprawę, to bym to zrobił, a gdyby ten "typ" z panto też by chciał pieniądze za naprawę to zrobiłbym to samo.
Znajomy Napisano 1 Listopada 2019 Napisano 1 Listopada 2019 To my się mamy jeszcze upominać o zwrot należności i ganiać za tobą po tym jak spowodowałeś wypadek? Śmiechom nie było końca. 4 2
Nikolajuus Napisano 2 Listopada 2019 Autor Napisano 2 Listopada 2019 14 godzin temu, Znajomy napisał: To my się mamy jeszcze upominać o zwrot należności i ganiać za tobą po tym jak spowodowałeś wypadek? Śmiechom nie było końca. Tak, to poszkodowany ma prawo upominać się o wypłacenie odpowiedniego świadczenia.
Znajomy Napisano 2 Listopada 2019 Napisano 2 Listopada 2019 (edytowane) 2 godziny temu, Nikolajuus napisał: Tak, to poszkodowany ma prawo upominać się o wypłacenie odpowiedniego świadczenia. No, bo to tak wygląda nawet irl, jakiś typ łamie przepis drogowy przez który dochodzi do kolizji, śmieje się po czym ucieka z miejsca zdarzenia a osoba z drugiego samochodu musi za nim w te pędy gonić, bo przecież halo zapłać mi lol. Inteligencja lvl expert. W sumie czego można się spodziewać po takiej osobie :v Edytowane 2 Listopada 2019 przez Znajomy
Znajomy Napisano 2 Listopada 2019 Napisano 2 Listopada 2019 To jest ta "najlepsza (XDD)" organizacja która nie odwala? Kolejny przykład gdy EX łamie przepisy przez co dochodzi do kolizji, z prawego pasa skręca się w prawo, a nie jedzie prosto. Grand_Theft_Auto_V_2019_11.02_-_22_11_50_04.DVR_Trim.mp4 1
xKlau99x Napisano 3 Listopada 2019 Napisano 3 Listopada 2019 Po pierwsze jak jesteś taki przepisowy to czemu przekraczasz dopuszczalną prędkość? Po drugie wtedy kiedy przejeżdżałem obok ciebie było desynchro bo z mojej perspektywy w ogóle cię nie dotknąłem (co trochę widać na filmiku, bo ani trochę mnie nie spowolniło, jakbym cię uderzył to by mnie wyhamowało, rozwaliło samochód). A po trzecie żałuję że nie miałem włączonych powtórek, też co chwile mnie taranujesz. 1
Znajomy Napisano 3 Listopada 2019 Napisano 3 Listopada 2019 (edytowane) 2 godziny temu, xKlau99x napisał: Po pierwsze jak jesteś taki przepisowy to czemu przekraczasz dopuszczalną prędkość? Po drugie wtedy kiedy przejeżdżałem obok ciebie było desynchro bo z mojej perspektywy w ogóle cię nie dotknąłem (co trochę widać na filmiku, bo ani trochę mnie nie spowolniło, jakbym cię uderzył to by mnie wyhamowało, rozwaliło samochód). A po trzecie żałuję że nie miałem włączonych powtórek, też co chwile mnie taranujesz. Wystarczy mieć większy iloraz inteligencji by zrozumieć że trzeba przestrzegać niektóre przepisy drogowe na serwerach RPG, do takiego stopnia by zminimalizować możliwość spowodowania kolizji. Desynchro czy nie, spowodowałeś wypadek XD Co do tego trzeciego "argumentu (XD)" mogę tylko dodać że chwilę później wymusiłeś pierwszeństwo włączając się do ruchu przez co dostałeś strzała ( co też mam nagrane ). Coś zmyślanie ci nie wychodzi chłopczyku ;v Sądzę że dalsze moje wypowiadanie się w tej skardze nie ma sensu, nie potraficie przedstawić żadnych sensownych argumentów a tym bardziej nie potraficie ich uzasadnić. Przedstawiłem odpowiednie dowody w sprawie, czekam na wypowiedź czerwonego i liczę na sprawiedliwą karę oczywiście dla mnie jak i oskarżającego. Te reakcje pod każdym postem to znak że mam racje a ty nie potrafisz się obronić używając sensownych argumentów, gratuluje intelektu, a bardziej jego braku. Edytowane 3 Listopada 2019 przez Znajomy
xKlau99x Napisano 3 Listopada 2019 Napisano 3 Listopada 2019 (edytowane) W dniu 3.11.2019 o 16:20, Znajomy napisał: Wystarczy mieć większy iloraz inteligencji Akurat tym się nie popisujesz plując na monitor przez Voice Chat. I jak już tak mieszasz w to organizacje to oto przykład gdy QéD łamie regulamin czatu globalnego. Edytowane 6 Listopada 2019 przez xKlau99x 2
Developer/owner proklin Napisano 12 Listopada 2019 Developer/owner Napisano 12 Listopada 2019 Po przeczytaniu tego wszystkiego przychodzi mi tylko jedno rozwiązanie do głowy. @Znajomy i @Nikolajuus skoro obaj macie coś na sumieniu to obaj tracicie uprawnienia kategorii B na 7 dni, może to Was nauczy poprawnie funkcjonować w zgodzie z innymi. Zamykam. 1
Rekomendowane odpowiedzi