Skocz do zawartości

Skarga na xxjabkoxx


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Data i godzina zdarzenia:  +- miesiąc temu(20.09.19)

Nick oskarżającego: ameliniowy

Nick oskarżonego: xxjabkoxx

Powód napisania skargi: oszustwo majątkowe (nie spłacanie rat za samochód Benefactor XLS  5.5 v8 )

Dowody w postaci logów lub screenshotów: LOGi

 

 

Witam

 

Sprawa dotyczy samochodu marki Benefactor XLS, który sprzedałem graczowi xxjabkoxx.

Umowa polegała na tym, iż gracz wpłaca wpierw zaliczkę na samochód.(Wpłacił ją z problemem, gdzie jeszcze musiałem się upominać o zaległy 1.000$)
Gracz miał tydzień na oddanie 20.000$ bez prowizji, natomiast każdy następny dzień podlegał odsetkom w wys. 5% od wysokości długu z dnia poprzedniego (tzn, ((20.000*1,05)1.05...) itd.

Nie mam żadnego dowodu zapisanego jako SS, ponieważ myślałem że SMS nie kasują się po upływie czasu, dlatego proszę o sprawdzenie logów. Najprawdopodobniej auto posiadało rej. 6120(miałem kilka XLS'ów w krótkim odstępie czasu także mogę pomylić się z ID.), oraz nie jestem pewny co do tych ilości ,,x'' w nicku gracza.

 

Pozdrawiam,

Ameliniowy

 

PS. istnieje prawdopodobieństwo że auto zostało rozdane, bądź sprzedane. 

  • 2 tygodnie później...
  • Developer/owner
Napisano

Umowa z SMS wygląda następująco:
 

Cytat

Umowa sprzedaży samochodu XLS 5.5 v8 nr rej. FL 6807
na konto gracza ameliniowy gracz xXjabkoXx przelewa 40.000
następnie gracz xXjabkoXx aby bez prowizyjnie oodać 20.000 ma czas do niedzieli 29 września do godz. 23.59
suma 20.000 musi zostać oddana jednorazowo
Jeżeli gracz xXjabkoXx nie spłaci 20.000 do niedzieli, zostaje naliczona prowizja w wysokości 5%, tzn.
każdego dnia suma 20.000 zostanie pomnożona razy 1.05 od sumy poprzedniej
tzn
20.000x1.05x1.05x1.05
itd.
maksymalny czas spłaty to 6 października 2019 roku do godz. 23.59
jeżeli zapłata nie zostanie uiszczona, sprawa zostaje przekazana administracji 
bądź ewentualna negocjacja pomiędzy graczem ameliniowy a graczem xXjabkoXx na nowych warunkach umowy
Ja xXJabkoXx wyrażam zgodę na powyższe warunki i włacam na konto amelinowy kwot 40000
aneks do umowy, pierwsza wpłata zostaje obniżona do 39.000
natomiast 1.000 musi zostać spłacony w dniu spisania aneksu
zgadzam sie na powyższe warunki   xXJabkoXx

@xXJabkoXx zostaje zbanowany na 2 lata za oszustwa finansowe.

Zamykam.

  • proklin zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...