KriS Napisano 1 Października 2019 Napisano 1 Października 2019 (edytowane) Wywala mnie zaraz z serwera psize ze przez serwer proxy cos tam w ustwieniach sieciowych pozmienialem idalej to samo. Edytowane 1 Października 2019 przez KriS
KriS Napisano 1 Października 2019 Autor Napisano 1 Października 2019 Udal osie wbilem w koncu Mozna zamknac
Rekomendowane odpowiedzi