YamYubY Napisano 22 Września 2019 Napisano 22 Września 2019 Nick: YamYubY Nick osoby nakładającej kare: Proklin Powód nałożenia kary: Mój brat Pjoter15 wczoraj wyzywał administrację i dostał bana. Krótki opis sytuacji: Mój brat wczoraj dostał bana za wyzywanie administracji. Grałem po tym jego banie normalnie a dzisiaj chcę się zalogować i nie mogę nw z jakiego powodu może ban na internet czy coś, a mamy ten sam. Chciałem sobie pograć a tu na serwer wbić nie mogę. Proklin proszę o szybkie rozpatrzenie sprawy i odpowiedz. Dowody: Nie wiem jakie mam dać dowody. Coś od siebie: Przywiązałem się do serwa spędzam na nim bardzo dużo czasu i chciałbym pograć w weekendzik a tu ban.
Developer/owner proklin Napisano 22 Września 2019 Developer/owner Napisano 22 Września 2019 @YamYubY Witaj, gdy banujemy jakieś konto najczęściej blokujemy wszystkie powiązane dane. Więc wystarczy że kiedyś logował się z Twojego komputera i też zostaniesz zablokowany. Z tego co widzę pokrywa się tylko adres IP więc usuwam tę blokadę, powinieneś już móc wejść na serwer. Zamykam.
Rekomendowane odpowiedzi