s4_b5 Napisano 17 Września 2019 Napisano 17 Września 2019 Siema, takie pytanko mam kumpel pobrał sobie rage, żeby pograć zemną, ale podczas uruchomienia Rage (Wyskakuje program gta 5) gdy jest czarny ekran, to gra się zawiesza, tzn zawiesza cię czarny ekran z tym ładującym się kółkiem kumpel ma gta na socialu, i gdy zdąży podczas gry wcisnąć "home" to pokazuje mu se nie jest zalogowany, ale normalnie na singla, czy tam online od gta 5 może wbić '_-
KonopJa Napisano 24 Września 2019 Napisano 24 Września 2019 Może włącza mu tryb offline ? Wylogowanie sociala próba zalogowania ponownego. Jeśli nie pomoże to chyba reinstall Gta + Rage. 2
Arrow Napisano 17 Listopada 2022 Napisano 17 Listopada 2022 Z powodu braku aktywności tematu. Zamykam i przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi