Skocz do zawartości

Rage:MP Wczytywanie, nagłe zacięcie


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Siema, takie pytanko mam kumpel pobrał sobie rage, żeby pograć zemną, ale podczas uruchomienia Rage (Wyskakuje program gta 5) gdy jest czarny ekran, to gra się zawiesza, tzn zawiesza cię czarny ekran z tym ładującym się kółkiem

kumpel ma gta na socialu, i gdy zdąży podczas gry wcisnąć "home" to pokazuje mu se nie jest zalogowany, ale normalnie na singla, czy tam online od gta 5 może wbić '_- 

Napisano

Może włącza mu tryb offline ? Wylogowanie sociala próba zalogowania ponownego. Jeśli nie pomoże to chyba reinstall Gta + Rage.

  • Like 2
  • 3 lata później...
Napisano

Z powodu braku aktywności tematu.

Zamykam i przenoszę do archiwum.

  • Arrow zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...